Mulan (2020) — Obejrzyj cały film online! ✅ [Dubbing PL]

Mulan online, który swoją premierę miał w 2020 roku, to ekranizacja popularnej na całym świecie animacji z 1998 roku. Pragniesz dowiedzieć się, czy produkcja filmowa jest lepszą formą przekazania treści od oryginału? Na szczęście Mulan 2020 online być może będzie można oglądać za darmo! Uruchom opcję z polskim lektorem i teleportuj się do zupełnie innego świata!

🔼 Kliknij w odtwarzacz powyżej, aby obejrzeć Mulan (2020) 🔼

Oglądaj film Mulan online, który być może będzie dostępny za darmo!

Pierwsza premiera miała miejsce w Hollywood, jak przystało na Disneya, wraz z początkiem marca 2020 roku. Niestety zaplanowane pokazy w innych miejscach zostały przełożone lub całkowicie odwołane z powodu panujących warunków na świecie. Całe szczęście, że nie trzeba iść do kina, tylko można obejrzeć za darmo film Mulan online. Uruchom najnowszą produkcję na takim urządzeniu, na jakim chcesz i dowiedz się, jakie przygody przeżyła wojownicza Chinka.

Mulan z 2020 roku to kolejny remake w wykonaniu Disneya

Mulan cały film
Mulan cały film

Wstępnie zakładano, że reżyser również będzie pochodzenia azjatyckiego, jednak w ostatecznym rozrachunku zdecydowano się na zatrudnienie Niki Caro. W efekcie film stał się drugą produkcją w historii Disney’a, która została wyreżyserowana przez kobietę. Reżyserka w bardzo krótkim czasie podała informacje, że w odświeżonej wersji nie zostaną umieszczone żadne utwory muzyczne z animacji z 1998 roku, ale za to ich wersje instrumentalne zostaną wykorzystane do ścieżki dźwiękowej.

W filmie wystąpili m.in:

  • Liu Yifei
  • Yoson An
  • Gong Li
  • Donnie Yen
  • Jason Scott Lee
  • Ron Yuan

Pragniesz zobaczyć Mulan film online w opcji z polskim lektorem? To banalnie proste! Uruchom film i wybierz wersję z polskim dubbingiem i dowiedz się, czy wolisz kultową animację, czy adaptację filmową!

Cały film Mulan w polskiej wersji już można oglądać online

Niestety w Mulan (2020) zdecydowano się na usunięcie kilku ważnych bohaterów z oryginału. Bardzo dziwne jest to, że ani razu nie występuje w produkcji jedna z bardziej lubianych postaci, Mushu! Jednak w tym przypadku nadano o wiele większego znaczenia dla feniksa, który nie ukrywajmy, o wiele lepiej dopasowuje się w ramy konwencji Mulan. Głównie dlatego, że ten ptak według chińskiej mitologii posiada funkcje płynności płci. Możemy spotkać się także z określeniem fenghuang, w którym pierwszy człon nawiązuje do męskości a drugi człon do płci przeciwnej, co tylko potwierdza dość niejasną różnicę płci. W niektórych przypadkach fenghuang występuje w znaczeniu towarzysza smoka, co mogło oznaczać symbol cesarza. Mulan jest z pewnością produkcją opowiadającą o kobiecie udającej mężczyznę, byle tylko pomóc swoim bliskim, a także swojej ojczyźnie, więc z tego powodu feniks idealnie wpasowuje się w ramy tego motywu.

Mulan film online po polsku
Mulan film online po polsku

Następnym bohaterem, którego zabrakło w Mulan 2020, jest generał Li Sheng. Na jego miejscu znalazł się Chen Honghui, co zdecydowanie wpływa na płynność niektórych wątków. Zgoła odmienne jest również środowisko rodzinne Mulan w nowej produkcji filmowej, młoda kobieta otrzymała siostrę. Ten zabieg sprawia, że adaptacji jest znacznie bliżej do znanej chińskiej legendy, ponieważ w niej również przewijało się rodzeństwo dziewczyny.

Większość recenzentów jest zdania, że jedną z najbardziej widocznych i zauważalnych zmian w stosunku do animacji jest zmiana antagonisty. Xian Lang to przerażająca czarownica, która jest w stanie przemienić pewien kształt w latającego drapieżnika. Disney słynie z dość specyficznych złoczyńców w formie wiedźm czy czarodziejek a dzięki uwzględnieniu Xian Lang oglądający otrzymują zupełnie nowe spojrzenie na całą sytuację.

Powody, dla których warto obejrzeć Mulan za darmo

Mulan lektor pl może być rewelacyjnym wyjściem dla każdego rodzica, który pragnie, aby jego dzieci były w stanie bez utrudnień zobaczyć produkcję. Dzieci z pewnością będą pod wrażeniem dynamiczności produkcji i zdecydowanie nie będę w stanie zrobić przerwy podczas oglądania. Dlatego też ich wygoda powinna być priorytetem.

Włącz Mulan online z lektorem i spędź wspaniały wieczór!

Film Mulan można oglądać online w polskiej wersji językowej, więc naprawdę trzeba docenić tę możliwość. Teraz masz okazję oglądać jedną z lepszych produkcji Disneya, nie wychodząc z domu. I naprawdę bez znaczenia jest to, czy masz zamiar dokonać tego podczas jedzenia, czy wygodnie leżąc w łóżku. Najważniejsze jest to, że nie musisz nigdzie wychodzić. Kinowa wersja Mulan to zdecydowanie rewelacyjna przygoda i warto zabrać w nią swoich bliskich.

Wystarczy, że wybierzesz urządzenie, na którym chcesz obejrzeć film, i odpalisz Mulan online! W tej chwili możesz skorzystać z olbrzymiej biblioteki filmów całkowicie za darmo. Nie ma znaczenia pora, o której to zrobisz. Kliknij kilka razy i już!

Jestem wielką miłośniczką kina akcji i filmów komediowych! :)

Jestem wielką miłośniczką kina akcji i filmów komediowych! :)